Pytania i odpowiedzi (FAQ)

Sprawdź kluczowe informacje na temat moich usług. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na tej liście – wystarczy, że do mnie napiszesz lub zadzwonisz. Chętnie udzielę Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Podstawowa propozycja weselna dla przyjęcia do 50 km od centrum Warszawy, organizowanego dla 100 gości to 4500 zł. W wypadku innego rodzaju imprezy (trwającej do 6 godzin), jest to koszt 2900 zł. Ostateczna cena zależy od charakteru wydarzenia, odległości od Warszawy, liczby gości, a tym samym – ilości potrzebnego sprzętu.

Na cenę mojej usługi wpływa rodzaj wydarzenia, czyli: czas, jaki poświęcę, by się do niego przygotować oraz nakład pracy, aby je prowadzić, czas trwania, liczba gości oraz ilość potrzebnego sprzętu.

Pracuję w Warszawie oraz na terenie całego województwa mazowieckiego.

Warunki finansowe mojej oferty są bardzo korzystne. W wypadku wesela zaliczka to symboliczne 300 zł. Resztę płatności reguluje się po weselu. Jeśli chodzi o inne przyjęcia – nie potrzebuję zaliczki. Bazuję na umowie podpisanej z klientem.

W wypadku wesel rezerwuję terminy oddalone maksymalnie o 12 miesięcy od dnia zapisu. W przypadku innych imprez – zapraszam do kontaktu. Może akurat Twoja data jest dostępna w moim kalendarzu :)!

Pracuję na trzech rodzajach wydarzeń. Specjalizuję się w obsłudze eleganckich wesel, imprez dla firm oraz mniejszych przyjęć o charakterze prywatnym.

Jestem bardzo otwarty na muzykę różnych gatunków. Dysponuję repertuarem od lat 60-tych XX wieku, aż po najnowsze, hity radiowe. Na przyjęciach lubię grać pop, dance i rock lat 80-, 90-tych oraz muzykę współczesną. Znam też latino, hip-hop, polskie klasyki, a nawet muzykę elektroniczną. Wiem, że na weselach warto też zagrać folk. Jeśli chodzi o disco-polo będę szczery, warto urozmaicić nim przyjęcie, ale te utwory stanowią u mnie maksimum 30% repertuaru.

Prowadzę przyjęcia jako konferansjer, a na weselach organizuję zabawy integracyjne oraz konkursy. Wszystko
„z wyczuciem” i w odpowiednim tonie.

W cenie usługi PełnyParkiet.pl znajduje się wszystko, czego potrzeba do zapewnienia dobrej zabawy tanecznej. Nagłośnienie, oświetlenie, dobór muzyki oraz moja praca w roli DJ + konferansjera.

Chętnie polecam usługi doświadczonego fotografa i kamerzysty, fotobudkę oraz profesjonalną skrzypaczkę.

Masz inne pytania lub chcesz porozmawiać o współpracy?

Zapraszam do kontaktu!

+48 507 010 522
info@pelnyparkiet.pl


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez serwis Pełny Parkiet.